O nas | Kontakti | Promocijske aktivnosti | Reference | Koristne povezave | Kje in kdaj nas lahko poslušate? | Varovanje podatkov
Koliko stane kampiranje v kampih na otoku Krku, Cresu, Lošinju in Rabu? Oglejte si primerjavo cen in spisek novosti v kampih v Kvarnerju, ki so jih pripravili na spletnem portalu www.avtokampi.si.
Kampiranje v avtokampih v Kvarnerju je že od nekdaj zelo priljubljeno pri slovenskih kampistih pa naj gre to za otoke na Krku ali Lošinju in v okolici Opatije ali Crikvenice. Vsako leto je največje povpraševanje predvsem po prostih parcelah in mobilnih hišicah v kampih na otokih Krk, Cres in Lošinj, kjer je za najboljše lokacije potrebno rezervacijo narediti že vsaj leto dni vnaprej. Prav tako je v kampih v Kvarnerju skorajda nemogoče priti do proste parcele namenjene pavšalnemu kampiranju.
Naredili so primerjavo cen v 18-ih kampih v Kvarnerju, podobno kot so to pred dnevi naredili za kampe v Istri (primerjava cen - kampi Istra).
32. sejem Alpe-Adria – sejem za zeleni, aktivni turizem ter kamping in karavaning bo izveden na Gospodarskem razstavišču v terminu od 3. do 6. junija 2021.
Brezžično internetno omrežje WiFree Ljubljana vam omogoča 60 minut brezplačnega dostopa do interneta na dan v ožjem središču mesta. S Turistično kartico Ljubljane lahko prek omrežja WiFree Ljubljana dostopate do interneta za 24 ur.
Zaradi svetovne epidemije in vseh ukrepov, ki jih države v zvezi z epidemijo sprejemajo, se je ena od največjih svetovnih borz, ITB Berlin, odločila za povsem digitalni format letošnjega dogodka. Digitalna oblika borze, ITB Berlin Now, bo potekala od 9. do 12. marca 2021.
Eden najbolj vplivnih britanskih medijev BBC je pripravil obširno zgodbo o Ani Roš, od njenih začetkov, naziva najboljše kuharske mojstrice na svetu, do prejema prestižnih Michelinovih zvezdic, opišejo pa tudi slovensko gastronomsko sceno in kulturo, ki premika meje.
V obdobju med 27. februarjem in 27. marcem 2021 bo na aplikaciji Rouvy, ki je ena od vodilnih ponudnikov storitev za virtualno sobno kolesarjenje, potekala prva I FEEL SLOVENIA Virtualna kolesarska dirka po Sloveniji, namenjena rekreativnim kolesarjem.
Slovenska turistična organizacija tudi letos nadaljuje uspešno sodelovanje z vrhunskim mladim košarkarjem Luko Dončićem, ki ljubiteljem Slovenije in njegovih košarkarskih čarovnij poklanja 45 stenskih koledarjev.
V lanskem letu smo v Sloveniji zabeležili dobre 3 milijone turističnih prihodov in nekaj več kot 9 milijonov turističnih prenočitev; od tega so tuji gostje ustvarili 1,21 milijonov prihodov in 3,35 milijonov prenočitev, domači pa 1,85 milijonov prihodov in 5,85 milijonov turističnih prenočitev.
STO je na poslovnih straneh objavila prijavnici za sejma IMTM Tel Aviv 2021 in ATM Dubai 2021, ki bosta v letošnjem letu potekala tako v živo kot tudi preko spleta.
Slovenska turistična organizacija vabi na predstavitev pozivov za leto 2021. Pozivi bodo predstavljeni v četrtek, 28. januarja ob 10. uri preko spletnega orodja Zoom. Predstavitev boste lahko spremljali preko naslednje povezave.
© 2010 Dobro jutro, Slovenija. Vse pravice pridržane.
Izdelava: Humane tehnologije