Reference

V okviru oddaje "Dobro jutro, Slovenija" predstavljamo številne slovenske ponudnike turističnih storitev.

Terme:

Terme Čatež, www.terme-catez.si

Terme Krka (Terme Dolenjske Toplice, Terme Šmarješke Toplice, Talaso Strunjan), www.terme-krka.si

Terme 3000, www.terme3000.si

Terme Radenci, www.terme-radenci.si

Terme Ptuj, www.terme-ptuj.si

Terme Lendava, www.terme-lendava.si  

Terme Banovci, www.terme-banovci.si

Terme Snovik, www.terme-snovik.si

Terme Maribor, www.termemb.si

Terme Topolšica, www.t-topolsica.si

Terme Sončni park Vivat, www.vivat.si

Terme SPA Rogaška, www.terme-rogaska.si

Terme Olimia, www.terme-olimia.com

Lotus terme Rogaška, www.hotel-sava-rogaska.si

Terme Zreče, www.terme-zrece.si

Thermana d.d., www.thermana.si 

 

Wellneški centri:

Wellness Aspara, www.wellness-aspara.com

Sunny studio, www.sunny.si

Metropolis SPA, www.metropolis.si

Wellness center Harmonija, www.harmonija.eu  

Sense Wellness Club, www.sense-club.com

 

Kopališča, turistični ponudniki, TIC-i, LTO-ji, Občine,...:

Vodno mesto Atlantis, www.atlantis-vodnomesto.si

Mestna plaža Laguna Ljubljana, www.laguna.si

ZPO Celje, www.zpo.si

Zavod za šport Kranj, www.zsport-kranj.si

Kopališče camping Radovljica, www.plavalniklub-radovljica.si

Kopališče Kodeljevo, www.slovan.si

Športni center Maribor, www.sportnicenter-maribor.si

Športni zavod Ravne na Koroškem, www.sportravne.si

Centralna plaža Portorož, www.okoljepiran.si

Turistično naselje Saliniera – Hoteli Piran , www.salinera.si

Turistično naselje Adria Ankaran, www.adria-hoteli.si

Sava Hoteli Bled, www.hotelibled.com

GIZ Izola, www.izola.si

Turizem Lendava, www.lendava-turizem.si

Športni center Pohorje, www.pohorje.org

Agencija za turizem in podjetništvo Kamnik, www.kamnik-tourism.si

Zavod za turizem Velenje, www.velenje-tourism.si

RC Ilirska Bistrica, www.rc-ilb.net

Kozjanski park, www.kozjanski-park.si

TIC Ormož, www.ormoz.si

TIC Idrija, www.icra.si

Turistično društvo Laško, www.turisticnodrustvo-lasko.si

Turističo društvo Ribnica, www.turisticno-drustvo-ribnica.net

Turistično društvo Cerklje, www.cerklje.info

LTO Bovec, www.bovec.si

JPE Kulturno kongresni center Dolenjske Toplice, www.dolenjske-toplice.si/sl/informacija.asp?id_meta_type=59

Občina Cerkno, www.cerkno.si

Občina Tržič, www.trzic.si

Občina Metlika, www.metlika.si

Občina Rogaška Slatina, www.rogaska-slatina.si

Občina Bled, www.obcina.bled.si

Občina Slovenske Konjice, www.slovenskekonjice.si

Občina Šmartno ob Paki, www.smartnoobpaki.si

Hotel Jasmin, www.jasmin.si  

 

Smučarski centri:

Športni center Pohorje, www.pohorje.org

RTC Žičnice Kranjska Gora, www.kr-gora.si

Unior Turizem Zreče - Rogla, www.unior.si

RTC Krvavec, www.rtc-krvavec.si

Smučarki center Cerkno, www.ski-cerkno.com

Žičnice Vogel, www.vogel.si

Golte, www.golte.si

ATC Kanin, www.kanin.si

ŽTG Kobla, www.bohinj.si/kobla

GTC Kope, www.kope.si

STC Stari Vrh, www.starivrh.si

Velika Planina, www.velikaplanina.si

Turistični center Soriška Planina, www.soriska-planina.si

RTC Jakec Trije Kralji, www.jakec-sp.si

Smučišče Straža Bled, www.infrastruktura-bled.si

Park kralja Matjaža, www.crna.si

RTC Zelenica, www.zelenica.si

Celjska koča, www.celjska-koca.si

Rudno Železniki, www.sc-rudno.si

Polževo, www.polzevo.com  

 

Pokrovitelji in partnerji:

OMV, www.omv.si

Petrol, www.petrol.si

Studio Moderna, www.studio-moderna.com

Najdi.si, www.najdi.si

Škoda, www.skoda.si

Gormice, www.go-mice.eu

Pošta Slovenije, www.posta.si

Magistrat International, www.magistrat.si

Ministrstvo za gospodarstvo, www.mg.gov.si

RTV Slovenija, www.rtvslo.si

Zavarovalnica Triglav, www.triglav.si

Vzajemna, www.vzajemna.si

BTC City, www.btc-city.com

Slovenske železnice, www.slo-zeleznice.si

Porsche Slovenija, www.porsche-slovenija-si

Nes, www.nes.si

Salomon, www.salomonsports.com

Crocs, www.crocs.com

Kozmetika Afrodita, www.kozmetika-afrodita.com

Veleprodaja Bora, www.bora.si

Elan, www.elanskis.com

Pivovarna Union, www.pivo-union.si

Costella, www.costella.si

Dana, www.dana.si

Žito, www.zito.si

Melvita, www.melvita.si

Špas teater, www.spasteater.si

Mobinia, www.cikcak.si

Pevonia Botanica, www.pevonia.si

Tosama, www.tosama.si

Avtohiša Vič, www.avtohisa-vic.si

S2H, www.s2h.si

Multi Modus, www.ravensnowboards.si

SK Snežinka, www.snezinka.com

Dnevnik, www.dnevnik.si

© 2010 Dobro jutro, Slovenija. Vse pravice pridržane.
Izdelava: Humane tehnologije